Urinol Pro
Urinol Pro: skład, dawkowanie i cena 137 zł. Sprawdź informacje o kapsułkach i zamów na tej stronie z płatnością przy odbiorze oraz dyskretną dostawą.

Urinol Pro to suplement diety w kapsułkach, przeznaczony dla osób zainteresowanych wsparciem układu moczowego i problemem nietrzymania moczu. Według producenta w naturalny sposób wspiera pracę układu moczowego i pomaga poradzić sobie z problemem nietrzymania moczu. Na tej stronie można zamówić produkt za 137 zł.
- Według producenta Urinol Pro wspiera pracę układu moczowego.
- Producent wskazuje również na pomoc w radzeniu sobie z problemem nietrzymania moczu.
- W składzie wymieniono śliwę afrykańską, pokrzywę, połonicznik nagi i podagrycznik.
- Forma kapsułek pozwala uwzględnić produkt w codziennej rutynie zgodnie z podanym sposobem stosowania.
137 PLN274 PLN
Cena obowiązuje przy zamówieniu przez naszego konsultanta
- Dostawa
- Płatność przy odbiorze; Zapewniamy dyskretną dostawę
- Kuracja
- Weź 1 kapsułkę Urinol Pro codziennie rano na czczo. Kuracja podstawowa: 30 dni stosowania. Zalecane: 90 dni.
Cena sprawdzona: 20 października 2026
Suplementy diety nie zastępują zbilansowanej diety ani porady lekarskiej. W razie dolegliwości zdrowotnych skonsultuj się z lekarzem.
Mocne strony
- Skład wymienia cztery składniki roślinne: śliwę afrykańską, pokrzywę, połonicznik nagi i podagrycznik.
- Podano konkretny sposób przyjmowania oraz długość kuracji podstawowej i zalecanej.
- Cena na tej stronie jest podana jasno: 137 zł.
- Dostępna jest płatność przy odbiorze, a dostawa jest dyskretna.
Warto wiedzieć
- Urinol Pro jest suplementem diety, a nie lekiem; nie zastępuje rozpoznania ani leczenia zaleconego przez lekarza.
- Nie podano ilości poszczególnych składników ani szczegółowej informacji o opakowaniu.
- Indywidualne odczucia i efekty stosowania mogą się różnić; nie należy zakładać, że suplement rozwiąże problem zdrowotny.
- Osoby w ciąży, karmiące piersią, przyjmujące leki lub pozostające pod opieką lekarza powinny skonsultować stosowanie z lekarzem lub farmaceutą.
Stosowanie
Weź 1 kapsułkę Urinol Pro codziennie rano na czczo. Kuracja podstawowa: 30 dni stosowania. Zalecane: 90 dni. Stosuj zgodnie z podanym sposobem przyjmowania; w razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Skład
- Śliwa afrykańska
- Pokrzywa
- Połonicznik nagi
- Podagrycznik
- Śliwa afrykańskaŚliwa afrykańska, nazywana także afrykańską śliwą, jest rośliną wykorzystywaną w tradycyjnych preparatach roślinnych. Sama obecność składnika w składzie nie określa jego ilości ani indywidualnego działania.
- PokrzywaPokrzywa jest rośliną znaną z tradycyjnego zastosowania w preparatach ziołowych. Jej rola w tym produkcie zależy od całej receptury; szczegółowych ilości składników nie podano.
- Połonicznik nagiPołonicznik nagi to roślina wykorzystywana w tradycji zielarskiej. Informacja o jej obecności w składzie nie przesądza o efekcie stosowania produktu.
- PodagrycznikPodagrycznik jest rośliną występującą w tradycyjnych zastosowaniach zielarskich. W dostępnych informacjach nie podano ilości tego składnika w kapsułce.
Stosowanie na co dzień
Jeśli zdecydujesz się na stosowanie, uwzględnij kapsułkę w porannej rutynie i trzymaj się podanego sposobu przyjmowania: 1 kapsułka rano na czczo. Producent podaje 30 dni jako kurację podstawową oraz 90 dni jako okres zalecany. Nie zwiększaj samodzielnie ilości ani nie traktuj dłuższego stosowania jako gwarancji określonego rezultatu.
Realistycznie warto pamiętać, że suplement diety nie daje pewności konkretnego efektu, a samopoczucie i potrzeby mogą być różne. Obserwuj swoje dolegliwości, a jeśli się utrzymują, nasilają lub budzą niepokój, skontaktuj się z lekarzem. W razie wątpliwości dotyczących przyjmowania kapsułek albo łączenia ich z lekami zapytaj lekarza lub farmaceutę.
Pomógł prawie natychmiast! Nigdy nie było problemu z pójściem do toalety. A potem się przeziębiłam i się zaczęło... Mogłam się śmiać - i przez przypadek, przepraszam, zobaczyć mokre spodnie. Specjalista doradził mi Urinol Pro. Nie ufam lekarzom i postanowiłam przetestować ten preparat od znajomej. Powiedziała, że preparat jest dobry i bezpieczny.
Maria LiskiewiczOdzyskałam wygodne i spokojne życie. W pewnym momencie zauważyłam, że często biegam do toalety. Bardzo mi to przeszkadzało w pracy i w domu. Poszłam do specjalisty. Tam przez długi czas nie mogli znaleźć przyczyny mojego problemu, w końcu zdiagnozowano zespół słabego pęcherza. To nie sprawiło, że poczułam się lepiej. Kupiłam Urinol Pro po przejrzeniu reklamy i jestem bardzo zadowolona z decyzji.
Anna IlnickaNie rozpraszam się i spokojnie robię swoje sprawy. Pracuję jako projektant. Wszystko było w porządku, dopóki z jakiegoś powodu nie zaczęłam często biegać do toalety. A to mnie strasznie wkurzało. Nie mogłam się skupić na pracy. Jak tylko pojawi się pomysł albo zagłębię się w temat, jak od razu muszę odejść. Wracasz na miejsce i nie pamiętasz, co sobie myślałaś!
Katarzyna Tołkowska
Opinie klientów przekazane przez sprzedawcę.
Najczęstsze pytania
Czym jest Urinol Pro?
To suplement diety w kapsułkach. Według producenta wspiera pracę układu moczowego i pomaga poradzić sobie z problemem nietrzymania moczu. Nie jest lekiem.
Urinol Pro skład — jakie składniki wymieniono?
W składzie podano śliwę afrykańską, pokrzywę, połonicznik nagi i podagrycznik. Ilości poszczególnych składników nie zostały podane w dostępnych informacjach.
Jak stosować Urinol Pro?
Podany sposób stosowania to 1 kapsułka codziennie rano na czczo. Kuracja podstawowa trwa 30 dni, a zalecana 90 dni.
Jaka jest Urinol Pro cena?
Cena pokazana na tej stronie wynosi 137 zł. Płatność przy odbiorze jest dostępna.
Urinol Pro gdzie kupić?
Produkt można zamówić na tej stronie, na której znajduje się formularz zamówienia. Dostawa jest dyskretna, a płatność odbywa się przy odbiorze.
Urinol Pro opinie lekarzy i opinie klientów — gdzie je znaleźć?
Nie podano opinii lekarzy ani opinii klientów, dlatego nie przedstawiamy ich jako dostępnych ocen. Przy pytaniach o stosowanie w konkretnej sytuacji warto porozmawiać z lekarzem lub farmaceutą.
Czy Urinol Pro ma skutki uboczne albo zamiennik?
Dostępne informacje nie opisują skutków ubocznych ani nie wskazują zamiennika. Jeśli przyjmujesz leki, masz chorobę przewlekłą albo pojawią się niepokojące objawy, skonsultuj stosowanie z lekarzem lub farmaceutą.
Dla kogo jest ten produkt?
Warto rozważyć, jeśli
- Dla osób zainteresowanych suplementem diety w kapsułkach i składem obejmującym cztery wymienione rośliny.
- Dla osób, które chcą zapoznać się z deklaracją producenta dotyczącą układu moczowego.
- Dla osób, którym odpowiada podany schemat przyjmowania jednej kapsułki rano na czczo.
- Dla osób szukających produktu z możliwością płatności przy odbiorze i dyskretną dostawą.
Raczej nie dla
- Dla osób oczekujących leku, diagnozy lub gwarancji rozwiązania problemu zdrowotnego.
- Osoby w ciąży, karmiące piersią lub przyjmujące leki powinny przed zastosowaniem porozmawiać z lekarzem lub farmaceutą.
- Osoby z utrzymującymi się, nasilającymi lub nowymi dolegliwościami powinny najpierw skonsultować je ze specjalistą.
O produkcie
Urinol Pro to suplement diety w kapsułkach, którego przeznaczenie producent łączy ze wsparciem pracy układu moczowego i problemem nietrzymania moczu. Wybierając produkt, warto odróżnić deklarację producenta od indywidualnego efektu: suplement nie jest lekiem, nie służy do diagnozowania przyczyny dolegliwości i nie zastępuje konsultacji medycznej. Przy nawracających lub nasilających się objawach najlepiej omówić je z lekarzem.
Podany skład obejmuje śliwę afrykańską, pokrzywę, połonicznik nagi i podagrycznik. Są to rośliny obecne w tradycyjnych zastosowaniach zielarskich, ale same nazwy składników nie mówią, w jakich ilościach występują w kapsułce ani jak produkt będzie odbierany przez konkretną osobę. Warto też pamiętać, że ogólna wiedza o roślinach nie stanowi obietnicy działania gotowego suplementu.
Sposób stosowania opisano jako jedną kapsułkę rano na czczo, z kuracją podstawową trwającą 30 dni i zalecaną długością 90 dni. Jeśli taka rutyna nie jest dla Ciebie odpowiednia albo masz pytania o łączenie suplementu z innymi produktami, zapytaj lekarza lub farmaceutę. Suplement nie zastępuje zbilansowanej diety, diagnostyki ani zaleceń specjalisty.
Kontekst: Pęcherz
Pęcherz jest częścią układu moczowego: gromadzi mocz dopływający z nerek, a następnie opróżnia się podczas oddawania moczu. Prawidłowe działanie tego obszaru zależy między innymi od współpracy pęcherza, mięśni dna miednicy i układu nerwowego, który uczestniczy w odczuwaniu potrzeby skorzystania z toalety oraz kontroli oddawania moczu.
Nasze podsumowanie dla kupujących
Urinol Pro może zainteresować osoby szukające suplementu diety w kapsułkach, które chcą zapoznać się z deklaracją producenta dotyczącą wsparcia układu moczowego oraz z podanym składem roślinnym. Przed zakupem warto wziąć pod uwagę, że produkt nie jest lekiem, a reakcje na suplementy są indywidualne. Zamówienie można złożyć przez formularz na tej stronie; cena wynosi 137 zł, dostępna jest płatność przy odbiorze, a dostawa jest dyskretna.
Zamów Urinol Pro
Urinol Pro
137 PLN274 PLN
Cena obowiązuje przy zamówieniu przez naszego konsultanta
Płatność przy odbiorze·Konsultant oddzwoni, aby potwierdzić dostawę
- Płatność przy odbiorze: płacisz kurierowi, gdy odbierasz paczkę.
- Konsultant oddzwania, żeby potwierdzić zamówienie i adres.
- Dostawa w 3–7 dni roboczych; zwrot w ciągu 14 dni.
Dostawa i płatność·Zwroty i reklamacje·Kontakt w sprawie zamówień
Inne produkty
Suplementy diety nie zastępują zbilansowanej diety ani porady lekarskiej. W razie dolegliwości zdrowotnych skonsultuj się z lekarzem.
Wszystkie produkty w dziale «Suplementy»
Dostawa i płatność·Zwroty i reklamacje·Kontakt w sprawie zamówień
NemanexPęcherz · 183 PLN
UrovenProstata · 137 PLN
VitaCardioCiśnienie krwi · 147 PLN
SanoProstProstata · 97 PLN